W życiu ważne są tylko chwile. Te chwile umykają w natłoku codziennych spraw. Zbieram je dla siebie i dla Was. Wyłapuję je w domu, na ulicy i w sieci. Słucham i zapisuję. Dzielę się nimi. Rozmawiam o nich. Wyciągam wnioski. Uczę się. Podaję dalej. I mam nadzieję, że Wy też podacie je dalej. Tak, jak w przyrodzie wszystko krąży i buduje świat na nowo. Te chwile budują jakość naszego życia. Inspirują, by chcieć więcej. Sięgać dalej. Przekraczać granice tego, co niemożliwe. Zapraszam Cię w podróż Kątem Ucha!


WARTO WIEDZIEĆ O KĄTEM UCHA

  1. Wszystkie wpisy publikowane na blogu są historiami zebranymi, które każdego dnia otrzymuję od was. Nigdy nie są historiami pojedynczych osób.
  2. Zbieżność historii i konkretnych osób jest przypadkowa.
  3. Moje prywatne opinie są w jasny sposób wyrażone poprzez użycie pierwszej osoby. Pozostała część tekstu, to opinie zebrane.
  4. Opinie, komentarze i wypowiedzi innych osób wyrażone w dosłowny sposób zaznaczone są kursywą.
  5. Kątem Ucha, to miejsce swobodnej wymiany myśli. Jeśli masz coś konstruktywnego do powiedzenia, nie wahaj się.
  6. Nie ma tu miejsca na wulgaryzmy, spam i hejty. Każdy komentarz, którego jedynym celem jest obrażenie autora lub czytelników, jest bezwzględnie kasowany.

O MNIE

 

Kocham rozmowy z fascynującymi ludźmi.

Rozmowy, przy których zapomina się o zegarku. Rozmowy, podczas których nigdzie się nie spieszymy. Rozmowy, które są tak inspirujące, że trwają do rana.

 

Kocham podróżować.

Odkąd wróciłam z Kuby, marzę o zwiedzeniu całej Ameryki Południowej. Zjedzeniu argentyńskiego steka, wzięciu udziału w karnawale w Rio de Janeiro, zobaczeniu Machu Picchu.

 

Kocham dobrą kawę.

Uwielbiam czarne mocne espresso. Najlepiej podwójne. Bez mleka. Bez zbędnych dodatków. Najbardziej smakuje w towarzystwie świeżo wypieczonego croissanta i porannej gazety.

 

Kocham czytać.

Czytam na potęgę. Zawsze kilka książek naraz. Uwielbiam czytać przed snem. Uwielbiam czytać w pociągu. Uwielbiam czytać w kawiarni.

 

Kocham jazz.

Słucham wieczorem. Przy zapalonych świecach. Gdy wszyscy śpią. Koniecznie z lampką dobrego wina.

 

Kocham pracować.

Jestem pracoholikiem. Pochłonięta nowym projektem zapominam iść do domu. Zapominam jeść. Zapominam spać. Zawsze poświęcam się w 100% temu, co robię.

 

Kocham uczyć się.

Uczę się codziennie. Uczę się języków. Uczę się na błędach. Uczę się, jak żyć.


Napisz: kontakt@katemucha.pl